AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Vlastimil Jendrulek, Jistebník, Moravskoslezský kraj

Vlastimil JendrulekJak dlouho vlastním Outlander?
Vůz Outlander 3G vlastním od jeho uvedení na český trh a to od prosince 2012.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi?
Dříve jsem vlastnil nejprve Pajero MT, později Pajero Pinin a následně pak všechny generace modelu Outlander. První generaci v provedení 2,4 MIVEC SPORT od roku 2005, druhou generaci v provedení 2,2 Di-D Instyle od roku 2008 a třetí generaci 2,2 Di-D Instyle AT od roku 2012.  Všechny modely mne přesvědčily dobrým zpracováním, jízdními vlastnostmi a bezporuchovostí o vysoké kvalitě vozů této značky.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Vůz provozuji tak jako i jeho předchůdce a to bez závad. Oceňuji spolehlivost a bezporuchovost, jeho dobré jízdní vlastnosti a stabilitu bez naklánění.

Jak vůz využívám?
Vůz používám téměř denně s nájezdem 20.000 km ročně a to v různých režimech na krátkých, středních i dlouhých trasách. Protože jsem držitelem ZTP jsou to moje nohy.