AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


JARO ZAČÍNÁ V OTEVŘENÝCH SERVISECH MITSUBISHI!

Vážení zákazníci značky Mitsubishi,

jsme připraveni se postarat o vás i váš vůz, abyste byli mobilní a i v této složité době pro vás máme otevřeno při zachování veškerých bezpečnostních opatření. Provedeme nezbytnou údržbu vašeho vozu, přezutí letních pneu či nutné opravy, abyste bezpečně absolvovali nezbytné cesty.

Nabídka našich autorizovaných servisů zahrnuje komplexní služby, které váš vůz potřebuje. Kdykoliv se objednáte na našem webu v aplikaci Mitsubishi Online servis, naši technici si s vámi domluví přesný čas, který vám vyhovuje. I díky Online Servisu nebudete muset zbytečně čekat a vše proběhne hladce a podle vašich představ. V případě potřeby je samozřejmostí také nabídka náhradního vozu za velmi výhodných podmínek, který zajistí vaši další mobilitu.

DEZINFEKCE A BEZPEČNOST JE PRO NÁS PRIORITA

Abychom Vám mohli i nadále poskytovat naše služby, je pro nás prvořadá bezpečnost Vaše i našich pracovníků. Přijali jsme doporučená bezpečnostní opatření, používáme osobní ochranné pomůcky, ochranné potahy vozu, minimalizujeme osobní kontakt a používáme moderní metody dezinfekce interiéru vozu, abyste se cítili bezpečně a dojeli se svým vozem vždy tam, kam potřebujete.

AKČNÍ NABÍDKA LETNÍCH KOMPLETNÍCH SAD

17" černo-stříbrné slitinové disky

4 ks, s letními pneumatikami Nokian Wetproof SUV 215/60 R17

18" stříbrné slitinové disky

4 ks, s letními pneumatikami Nokian Wetproof SUV 225/55 R18

18" černě lakované slitinové disky

4 ks, s letními pneumatikami Nokian Wetproof SUV 225/55 R18

Kompletní sady kol Mitsubishi jsou vhodné pro vozy ASX, Eclipse Cross, Outlander a Outlander PHEV, obrázek pneumatik je pouze ilustrativní. Použití těchto kol může vyžadovat dodatečný zápis rozměru do Osvědčení vozidla.
*Nabídka platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob.

KOMPLETNÍ SORTIMENT LETNÍCH A CELOROČNÍCH PNEUMATIK NOKIAN

  • Pro nabídku přímo pro Váš vůz kontaktujte svého autorizovaného prodejce Mitsubishi
  • Nově v nabídce i celoroční pneumatiky Nokian Seasonproof a Seasonproof SUV!

 

ZÁRUKA PNEUMATIK NOKIAN TYRES ARAMID

 

Aramid chrání lidské životy v neprůstřelných vestách a nyní poskytuje i vyšší odolnost a ochranu pro překvapivé situace na Vašich cestách, dokonce i více. Jedinečná Záruka Nokian Tyres Aramid je poskytována k vybraným pneumatikám pro vozy SUV. V případě náhodného poškození na bočnici získáte novou pneumatiku odpovídajícího typu. Podrobné informace obdržíte u Vašeho prodejce Mitsubishi nebo na www.nokiantyres.cz.

Nokian Tyres

Nokian Tyres Aramid