AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


NOVÉ ŠKOLÍCÍ CENTRUM MITSUBISHI

Společnost M Motors CZ, výhradní dovozce vozů Mitsubishi otevřela nové školící centrum v Praze.

V areálu Auto Palace na Spořilově tak vzniklo moderní centrum, které bude zajišťovat technické školení pro prodej i servis v rámci dealerské sítě Mitsubishi v Česku i na Slovensku.

Krátce po otevření prošlo centrum zatěžkávací zkouškou v podobě komplexního školení na výměnu a opravu baterií pohonu modelu Outlander PHEV, který byl v únoru tohoto roku představen v inovované podobě modelového roku 2019.

„Školící centrum tak díky svému nejmodernějšímu vybavení nejen demonstrovalo svoji schopnost zajistit kvalitní zázemí pro servisní techniky, ale současně už připravilo hotové pracovníky, kteří mohou reagovat na požadavky rozrůstající se rodiny majitelů nového PHEVu", komentuje tento úspěch Robin Babický, technický ředitel M Motors CZ.

„Jednoduše tak říkáme, že celá naše dealerská síť je plně autorizována na takto komplexní opravy i u technologicky nejvyspělejších vozů", dodává Babický.

Dealeři značky Mitsubishi jsou mezi prvními, kteří jsou schopni svým zákazníkům nabídnout opravu vozu s elektrickým pohonem a to včetně opravy baterie pohonu.

Značka Mitsubishi se na technologii elektrického pohonu soustředí již mnoho let a od té doby, co v roce 2008 vyrobila první sériově vyráběný elektromobil na světě model iMIEV, už udělala obrovský pokrok v zajištění komplexních služeb ve srovnání s většinou konkurentů.

Prostor školícího centra bez problémů pojme několik vozů, disponuje zvedáky zapuštěnými v podlaze i nejmodernější školicí a diagnostickou technikou.

Investice do centra dosáhla výše téměř 3 000 000 Kč.