AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


Aktuality z Mitsubishi Motors

Projekt Mitsubishi Expedition

V rámci oslavy 100 letého výročí značky Mitsubishi uvádíme modely Mitsubishi Pajero a L200 ve speciální úpravě Expedition.

Více informací

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

Pre spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) bude nadchádzajúci ženevský autosalón 2017 znamenať zásadný obrat, keďže na ňom vo svetovej premiére predstaví úplne nové kompaktné SUV "Eclipse Cross", - prvého zástupcu novej generácie vozidiel Mitsubishi Motors, ktoré by malo prispieť k naplneniu plánu MMC na európskom trhu postupne zaujať rolu takmer výhradného SUV hráča.

Více informací

MITSUBISHI MOTORS ODHALILA NÁZEV SVÉHO KOMPAKTNÍHO SUV „ECLIPSE CROSS“

Automobilka Mitsubishi Motors Corporation (MMC) se s odkazem na svou tradici ve světě motorsportu rozhodla pojmenovat své zbrusu nové kompaktní SUV „Eclipse Cross".

Více informací

MITSUBISHI MOTORS NA ŽENEVSKÉM AUTOSALONU 2017 - SVĚTOVÁ PREMIÉRA „KOMPAKTNÍHO SUV“

Na nadcházejícím ženevském autosalonu 2017 www.gims.swiss/en představí Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ve světové premiéře nové 'kompaktní SUV' – prvního zástupce nové generace vozů Mitsubishi Motors...

Více informací

MITSUBISHI V ROCE 2016 V HISTORICKÉ FORMĚ

Společnost M Motors CZ, výhradní dovozce vozů značky Mitsubishi do České republiky, pokračovala v roce 2016 v rostoucím trendu prodeje.

Více informací

MITSUBISHI OUTLANDER OSLAVUJE 15. VÝROČÍ

Tři generace; 1.5 milionu prodaných vozů

Více informací

MITSUBISHI MOTORS NA PAŘÍŽSKÉM AUTOSALONU 2016

Světová premiéra koncepčního SUV MITSUBISHI GT-PHEV Concept

Více informací

MITSUBISHI JAKO „NEJLEPŠÍ ZNAČKA“ PODLE J.D.POWER

Mitsubishi s výrazným náskokem na prvním místě ve statistice spolehlivosti vozidel v Německu

Více informací

MEZINÁRODNÍ AUTOSALON V PAŘÍŽI 2016 V PŘEDPREMIÉŘE - MITSUBISHI GROUND TOURER CONCEPT

Po koncepčním vozidle "Concept XR PHEV II" odhaleném na autosalonu v Ženevě v roce 2015 a dalším konceptu s názvem "eX Concept" představeném ve stejném roce na autosalonu v Tokiu pokračuje společnost Mitsubishi Motors Corporation ( MMC) i nadále v budování své designérské filozofie a současně potvrzuje svou rostoucí roli stoporcentního (SUV) hráče.

Více informací

AUTOMOBILKY NISSAN A MITSUBISHI MOTORS UZAVŘELY STRATEGICKÉ SPOJENECTVÍ

Společnosti Nissan Motor Co., Ltd., (dále jen „Nissan") a Mitsubishi Motors Corporation, (dále jen „MMC") oznámily, že dnes podepsaly rámcovou dohodu o vytvoření rozsáhlé strategické aliance mezi touto dvojicí japonských automobilek.

Více informací

PROVOZNÍ VÝSLEDKY MMC ZA FISKÁLNÍ ROK 2015 - NÁRŮST PRODEJE V ZÁPADNÍ EVROPĚ O 11 %

Společnost Mitsubishi Motors Corporation (MMC) dnes oznámila své prodejní a finanční výsledky za fiskální rok 2015 (FY2015).

Více informací

MITSUBISHI eX Concept - Kompaktní crossover s elektrickým pohonem

Vybroušená vývojová studie eX Concept od Mitsubishi Motors, která byla s velkým úspěchem odhalená v roce 2015 na autosalonu v Tokiu, se prezentuje i na mezinárodním ženevském autosalonu 2016 – a poukazuje tak na design, technologická řešení a marketingové pojetí budoucího kompaktního crossoveru Mitsubishi s elektrickým pohonem.

Více informací

MITSUBISHI ASX A L200 GEOSEEK - Dobrodruzi z města

Automobilka Mitsubishi, která se těší pověsti schopného specialisty na vozy SUV, s chutí objevuje nové interpretace různých motivů, pokud možno nekonformně a kreativně – což je luxus, jaký si značka může dovolit jen díky své bezmála stoleté historii.

Více informací

MITSUBISHI ASX 2017 - S dynamickým štítem na přídi

Jen několik týdnů po světové premiéře na autosalonu v Los Angeles v listopadu 2015 přijíždí do Evropy modernizované Mitsubishi ASX, které představuje další interpretaci nové vizuální identity MMC, označované „Dynamic Shield" (dynamický štít)

Více informací

MITSUBISHI MOTORS NA ŽENEVSKÉM AUTOSALONU 2016

Po nabitém roce, kdy Mitsubishi Motors Corporation (MMC) v Evropě představila mj. dva nové modely (L200 5. generace a nový Outlander 2016) a současně oznámila návrat do motoristického sportu (Outlander PHEV na rallyové soutěži Baja Portalegre 500), se MMC bude i letos zaměřovat na dobrodružnou povahu své modelové řady SUV – v současnosti i do budoucna...

Více informací
1 |  2 |  3 |  4 |  5